Академія

Лис 25 2015

Print this Запис

Українська література: уроки ЗНО-2015 і прогнози на ЗНО-2016

Проведення відкритих лекцій з актуальних освітніх проблем – ще одна родзинка діяльності Академії неперервної освіти. Така форма взаємодії навчальної діяльності педагогів (слухачів курсів) і науково-методичної (учасників заходів міжкурсового періоду) сприяє професійному саморозвитку педагогів. Участь у таких заходах – добровільна, свідома й цілеспрямована, адже їх учасниками є слухачі курсів, а також ті, хто переймається вирішенням заявленої проблеми в темі лекції.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAТак, 25 листопада 2015 року відомим українським філологом і методистом, автором понад 200 наукових і науково-методичних видань з проблем літературної освіти, Ковбасенком Юрієм Івановичем, канд. філол. наук, професором, проведено відкриту лекцію з теми: «Українська література: уроки ЗНО-2015 і прогнози на ЗНО-2016» для вчителів-словесників.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Слухачі отримали практичні поради щодо підготовки старшокласників до складання ЗНО з української літератури, більш глибоко ознайомилися з форматами тестових завдань, проаналізували проблеми складання минулорічних тестів ЗНО з предмета, отримали можливість обговорити подальші шляхи розвитку літературної освіти.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/ukrayinska-literatura-uroky-zno-2015-i-prognozy-na-zno-2016/