Академія

Жов 06 2015

Print this Запис

У листопаді 2015 року стартує Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Литовська феєрія»

timthumbМіністерство культури України інформує, що у рамках спільної діяльності Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» та Всеукраїнської благодійної асоціації «Рівний-рівному» за підтримки Міністерства культури України з 11 по 15 листопада 2015 року буде проведено Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Литовська феєрія» (далі Фестиваль).

Метою Фестивалю є виявлення та підтримка обдарованих дітей і молоді; встановлення творчих контактів, сприяння дружнім зв’язкам й зміцненню взаємодії між дітьми та молоддю з різних регіонів України, зарубіжних країн; створення умов щодо підтримки багатонаціональної дитячо-молодіжної творчості, обміну досвідом, підвищення професійної майстерності.

Участь у Фестивалі братиме учнівська та студентська молодь України,  Литви та інших країн.

Номінації Фестивалю: вокал, хореографія, інструментальний жанр, образотворче, декоративно-ужиткове та прикладне мистецтво, театральний жанр (драматичний, музичний), конкурс літературно-музично-спортивних міні-композицій «Молодь обирає здоров’я».

Просимо поінформувати про проведення Фестивалю зацікавлені структурні підрозділи, творчі колективи, учнівську та студентську молодь.

За додатковою інформацією звертатися до організаційного комітету Фестивалю за телефонами: 044-453-73-43, 067-407-77-98, 050-330-40-92, 093-273-11-26.

  • інформаційний лист та умови проведення фестивалю

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/u-lystopadi-2015-roku-startuye-mizhnarodnyj-festyval-dytyacho-molodizhnoyi-tvorchosti-lytovska-feyeriya/