Академія

Жов 10 2016

Print this Запис

У львівському видавництві «Літопис» вийшла друком українською мовою книжка Кена Робінсона і Лу Ароніки «Школа майбутнього»

Шановні колеги!

З приємністю повідомляємо, що у львівському видавництві «Літопис» вийшла друком українською мовою книжка Кена Робінсона і Лу Ароніки «Школа майбутнього», яку видавництво презентувало під час Форуму видавців у Львові 16 вересня. Книжку переклали десятками мов в світі, в багатьох країнах вона стала бестселером.

Сер Кен Робінсон, автор книжок «Покликання», «Як знайти своє покликання» та «Освіта проти таланту» – відомий у всьому світі експерт і публічний спікер з питань освіти, творчого мислення та інновацій, чий виступ на конференції TED має понад п’ятдесят мільйонів переглядів, пропонує у цій книжці практичні рішення критичної проблеми, що постала перед сучасним світом: як змінити освітню систему.

Робінсон пропонує концепцію, яка спирається на індивідуальний підхід до учнів, сучасні технологічні досягнення й професійні ресурси, щоб зацікавити дітей у навчанні, підтримати їхню любов до пізнання й підготувати їх до викликів XXI століття. У цій книжці Ви знайдете безліч цікавих історій, спостережень, прикладів із практики, революційних досліджень та рекомендацій від фахівців зі всього світу, які змінюють освіту вже сьогодні.

Книжка «Школа майбутнього» є своєрідним рецептом, який допоможе всім нам почати рухатись у бік нової, якіснішої освіти. Адже на думку Робінсона, мета освіти – дати учням можливість зрозуміти довколишній світ і власні таланти, щоб вирости щасливими людьми й активними, гуманними громадянами.

Книжку переклала Ганна Лелів, мовна координаторка перекладу роликів TED в Україні. Науковий редактор ‒ Мирослава Товкало, завідувачка кафедрою освітньої політики Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Автор передмови до українського видання Олексій Молчановський ‒співзасновник освітньої платформи українських масових онлайн-курсів Prometheus.

З нагоди публікації його першого україномовного перекладу сер Кен Робінсон записав відео спеціально для майбутніх читачів своєї книжки в Україні. Відеозвернення було поширене в медіа, станом на 25 вересня тільки на YouTube каналі його переглянули 1600 разів (https://www.youtube.com/watch?v=1A9b0qJDT3Q).

На Форумі видавців 2016 року «Школа майбутнього» увійшла в список 23-х найкращих книжок Форуму.

Книжку можна придбати у видавництві за пільговою ціною 120 грн (http://www.litopys.lviv.ua/content/shkola-maybutnogo).

Докладніше про цю книжку та інші освітні видання: www.litopys.lviv.uahttps://www.facebook.com/litopys.lviv

 

З повагою,
Михайло Комарницький
директор видавництва «Літопис»

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/u-lvivskomu-vydavnytstvi-litopys-vyjshla-drukom-ukrayinskoyu-movoyu-knyzhka-kena-robinsona-i-lu-aroniky-shkola-majbutnogo/