Академія

Кві 18 2016

Print this Запис

У Харкові відбувся ІІ Всеукраїнський українознавчий фестиваль педагогічних ідей «Сонячні пелюстки»

З 11 по 13 квітня 2016 року в місті Харків на базі Харківської обласної спеціалізованої школи-інтернату «Обдарованість» Харківської обласної ради відбувся ІІ Всеукраїнський українознавчий фестиваль педагогічних ідей «Сонячні пелюстки».

Організатори заходу: Міністерство освіти і науки України та Творче об’єднання «Соняшник».

Учасники фестивалю у своїх виступах підкреслили важливість гри «Соняшник» для формування у школярів зацікавленості українською мовою, літературою та українознавством, а також значення конкурсу фахової майстерності «Соняшник-учитель» для професійного вдосконалення вчителів-словесників.

Сонячні пелюстки1

12 квітня у рамках фестивалю на базі КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» під керівництвом Котусенко О.Ю., головного спеціаліста відділу змісту освіти, мовної політики та освіти національних меншин Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України, відбулася всеукраїнська нарада методистів української мови та літератури обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти.

На нараді розглянуто питання проведення державної підсумкової атестації, зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року, вивчення української мови і літератури в загальноосвітніх навчальних закладах.

Про особливості ЗНО з української мови і літератури 2016 року доповідали автори тестових завдань: Панченков А.О., начальник відділу змісту суспільно-гуманітарних навчальних предметів Українського центру оцінювання якості освіти; Ковбасенко Ю.І., методист відділу змісту суспільно-гуманітарних навчальних предметів Українського центру оцінювання якості освіти.

Сонячні пелюстки2

Культурна програма фестивалю складалася із відвідування Меморіалу «Дробицький яр», пам’ятника жертвам Голодомору 32-33 рр., Свято-Покровського монастиря, Харківського академічного українського драматичного театру ім. Т. Шевченка («Березіль») та екскурсії історичним центром міста.

Сонячні пелюстки3

В результаті співпраці було сформовано рішення: методистам обласних закладів післядипломної педагогічної освіти сприяти проведенню в регіоні учнівських конкурсів та ігор, які формують у молоді національно-патріотичні почуття та уміння працювати із тестовими матеріалами, готують до виконання завдань в форматі ЗНО.

Приємно бути в колі однодумців і розуміти, що нас об’єднує одна спільна справа – Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник».

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/u-harkovi-vidbuvsya-ii-vseukrayinskyj-ukrayinoznavchyj-festyval-pedagogichnyh-idej-sonyachni-pelyustky/