Академія

Вер 13 2017

Print this Запис

Стартував Всеукраїнський конкурс кращих практик щодо впровадження електронної демократії в закладах освіти

Міністерство освіти і науки України спільно з партнерами ВМГО “Українська студентська спілка”, соціальним проектом “Академія навичок” за підтримки Фонду Східної Європи та програмою EGAP “Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади” започатковують реалізацію Всеукраїнського проекту “Громадянська освіта та електронна демократія в навчальних закладах”.

Для участі у проекті необхідно заповнити заявку за посиланням https:goo.gl/w5Z8lo

У межах Проекту стартує Всеукраїнський конкурс кращих практик щодо впровадження електронної демократії в  закладах освіти відповідно до умов проведення. Організатори Конкурсу запрошують представників навчальних закладів до активного впровадження інструментів електронної демократії та подачі кращих кейсів/практик на конкурс.

Кінцевий термін подачі матеріалів – 31 січня 2018 року.

Церемонія нагородження відбудеться у березні 2018 року в м. Києві в межах Фестивалю успішних практик у сфері громадянської освіти електронної демократії (дату і час буде повідомлено додатково).

Додаткові інформація на офіційній сторінці Проекту.

Довідки за телефоном (044) 248-21-61 – Коломієць Галина Анатоліївна.

 

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/startuvav-vseukrayinskyj-konkurs-krashhyh-praktyk-shhodo-vprovadzhennya-elektronnoyi-demokratiyi-v-zakladah-osvity/