Академія

Гру 04 2015

Print this Запис

Сьома Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2016»

Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України і компанія «Виставковий Світ» 17-19 березня 2016 року проводять Сьому Міжнародну виставку «Сучасні заклади освіти – 2016» та Третю Міжнародну виставку закордонних навчальних закладів «World Edu», які відбудуться у Київському Палаці дітей та юнацтва.

До участі у виставці запрошуються навчальні заклади та наукові установи України, закордонні навчальні заклади, агенції освіти за кордоном, регіональні та муніципальні органи управління освітою, наукові та навчально-методичні центри, асоціації, фонди, виробники і дистриб’ютори засобів навчання, програм, проектів і рішень для освіти, видавництва.

Програмою виставки передбачено проведення науково-практичних конференцій, семінарів, презентацій, майстер-класів за участю директорів і провідних науковців Національної академії педагогічних наук України, Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України, органів державної влади і управління, практичних працівників галузі освіти, представників закордонних навчальних закладів і міжнародних представництв.

Для учасників форуму передбачається проведення конкурсу з тематичних номінацій:

  1. Міжнародна співпраця як невід’ємна складова інноваційного розвитку національної освіти та науки.
  2. Інноваційні форми розвитку професійної компетентності педагогічних працівників у закладах освіти.
  3. Модернізація професійної освіти України.
  4. Психосоціальна підтримка дітей і молоді, що знаходяться в складних життєвих обставинах.
  5. Пошуково-дослідницькі підходи у вивченні навчальних предметів, дисциплін в умовах становлення інформаційного суспільства.
  6. Інновації закладів освіти у роботі з молоддю в позанавчальний час.
  7. Використання комплексу сучасних засобів ІКТ, програм і рішень для підвищення якості освіти.

Контактні особи: Шевченко Антоніна Михайлівна, старший викладач кафедри педагогіки і психології, дошкільної і початкової освіти Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти», тел. моб.: (067) 873-99-61 – координатор, Дем’яненко Олена Олександрівна, проректор Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти» тел.: (04563) 5-04-24 (108).

Докладніше про виставку на сайті http://www.vsosvita.com.ua/

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/soma-mizhnarodna-vystavka-suchasni-zaklady-osvity-2016/