Академія

Гру 02 2015

Print this Запис

SMOL-консультування набуває популярності!

Кількість запитів з питань науково-методичного онлайн-консультування зростає щомісяця. Працівники системи освіти Київської області, батьки та інші особи одержали можливість звертатися до КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» із текстовим запитом в електронній формі щодо науково-методичного забезпечення власної освітньої діяльності.

Таке консультування з кожним наступним місяцем стає все популярнішим. Так, до нас звертаються із відділів (управлінь) освіти, районних (міських) методичних кабінетів, загальноосвітніх, вечірніх шкіл, шкіл-інтернатів, ліцеїв, навчально-виховних комплексів та об’єднань. Запити надходять від учителів, вихователів, керівників установ, методистів, психологів, батьків, тощо. Для прикладу наведемо статистику запитів SMOL-консультування по районах.

16515

Тематика запитань різноманітна: від робочих – до наукових. Також порушувалися питання про альтернативні форми освіти, ведення ділової документації, методику викладання предметів, методичну роботу,  курси підвищення кваліфікації, роботу з обдарованими дітьми, управлінську діяльність тощо.

Користувачі SMOL-консультування дякують за лаконічні, чіткі, конструктивні та професійні відповіді і звертаються до працівників академії з новими запитаннями та проблемами.

Раді співпрацювати на користь розвитку освітньої діяльності працівників системи освіти області!

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/smol-konsultuvannya-nabuvaye-populyarnosti/