Академія

Січ 21 2016

Print this Запис

Шкільні Служби Порозуміння

Відповідно до плану роботи Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти» з 12 січня по 15 січня 2016 року на базі Бориспільської вечірньої школи було проведено навчальний тренінг для педагогічних працівників Бориспільського району та міста Борисполя за програмою підготовки координаторів Шкільних Служб Порозуміння.

В роботі навчального тренінгу взяло участь 26 учасників.

Мета тренінгу – залучення школярів, педагогічних працівників та адміністрацій навчальних закладів до активної участі у формуванні безпечного середовища у навчальних закладах шляхом розвитку у них навичок вирішення конфліктів співробітницьким шляхом (впровадження відновного підходу до вирішення конфліктів).

Всі учасники навчального тренінгу відпрацювали базові навички консультування, ефективної комунікації, співробітницький підхід у ситуації конфлікту. Майбутні координатори шкільних служб порозуміння опанували технологію проведення медіацій та «Кола примирення».

Навчальний тренінг з підготовки координаторів провела методист кабінету практичної психології та соціальної роботи КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» Максимова Н. А.

image1 image2 image3 image4 image5 image6

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/shkilni-sluzhby-porozuminnya-2/