Академія

Вер 25 2016

Print this Запис

Щиро вітаємо працівників дошкільних навчальних закладів Київщини з нагоди Всеукраїнського Дня дошкілля!

den-doshkillya

27 вересня Всеукраїнський День дошкілля!

У цей особливий День приєднуємося до привітань на адресу працівників дошкільних навчальних закладів!

Це свято єднає дітей і дорослих, педагогів і батьків, усіх людей, причетних до дошкільного дитинства. Вашими зусиллями твориться майбутнє нашого народу і нашої держави. Ви сумлінно виконуєте свій професійний обов’язок, навчаєте маленьких громадян пізнавати нове й пам’ятати, якого ми роду. І куди б нас не закинула доля, є в житті речі, які не знецінюються, не тьмяніють, не забуваються. Це рідна земля, мамина любов, лагідний погляд виховательки.

Тож нехай посмішки Ваших вихованців дарують Вам невичерпну енергію, красу і чарівність; життя Ваше буде наповнене щастям, добробутом і достатком. Хай в оселі Вашій панують світло і злагода, а в серці – добро і мудрість. Бажаємо Вам нових професійних досягнень, міцного здоров’я, невичерпної енергії, творчого натхнення! Хай кожен день буде наповнений добром, щедрістю, надією,  вірою і любов’ю.

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/shhyro-vitayemo-pratsivnykiv-doshkilnyh-navchalnyh-zakladiv-kyyivshhyny-z-nagody-vseukrayinskogo-dnya-doshkillya/