Академія

Лис 27 2015

Print this Запис

Серія вебінарів для вчителів англійської мови від видавництва National Geographic Learning «Teaching English in the 21st Century» та компанії «Лінгвіст»

логотип лінгвіст1

9 грудня 2015 року о 16.00 відбудеться третій безкоштовний вебінар, організований британським видавництвом National Geographic Learning та компанією «Лінгвіст» спеціально для українських вчителів та викладачів англійської мови.

Вебінар з теми «Adult Learning», який проводитиме відомий автор підручників та міжнародний тренер Хью Делар (Hugh Dellar), буде присвячено роботі з дорослими учнями.  Хью Делар розповість про те, як можна розвинути навички говоріння та аудіювання, вивчити нову лексику та опанувати граматику за допомогою другого видання популярного навчального курсу Outcomes.

В свою чергу, Вікторія Тейлор (Victoria Taylor) ознайомить із новим курсом Keynote, створеним в партнерстві з всесвітньовідомою організацією TED.

Додаткова інформація та реєстрація за посиланням

   ТОВ «Лінгвіст» 
   04070, Україна, м.Київ
   вул. Григорія Сковороди, 6, офіс 44
   тел./факс: +38 044 599 32 28
   e-mail: info@linguist.ua
   www.linguist.ua

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/seriya-vebinariv-dlya-vchyteliv-anglijskoyi-movy-vid-vydavnytstva-national-geographic-learning-teaching-english-in-the-21st-century-ta-kompaniyi-lingvist/