Академія

Тра 12 2017

Print this Запис

РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ СТУДЕНТСЬКИЙ КОНКУРС ВІДЕОРОБІТ З ФІНАНСОВОЇ ГРАМОТНОСТІ

За підтримки Міністерства молоді та спорту України, Центр «Розвиток КСВ» та компанія Visa запрошують студентів українських ВНЗ взяти участь у Національному конкурсі відео-робіт на тему «Фінансова грамотність».

Фінансова грамотність є надзвичайно важливою для життєвого успіху у XXI столітті. Проте, не всі українські студенти розуміються на фінансових питаннях, як-то:

Як складати бюджет чи фінансовий план?

Як брати кредит?

Як вирішувати фінансові проблеми та не стати жертвою шахраїв?

Тому Центр «Розвиток КСВ» за підтримки компанії Visa розпочинає Конкурс відео-робіт на тему «Фінансова грамотність».

Мета Конкурсу – підвищити інтерес молоді до фінансової грамотності та покращити їх фінансові знання.

Кращі роботи буде презентовано онлайн і їх зможуть використовувати під час занять в школах та університетах.

Студенти та студентські команди, які бажають взяти участь у конкурсі повинні до 15 травня 2017 року надіслати заявку на електронну пошту td@csr-ukraine.org.

Відео-роботи учасників буде розміщено на сайті конкурсу  www.finlit.in.ua для он-лайн голосування з 16 до 21 травня 2017 року. За результатами он-лайн етапу кращі команди буде запрошено до Києва на фінальний етап конкурсу 25 травня 2017 року. У рамках фіналу учасники представлять свої відеороботи та інвестиційні проекти.

Переможці конкурсу отримають грошові призи від компанії Visa для реалізації власних інвестиційних проектів: 3000, 6000 та 9000 гривень.

Детальні умови конкурсу у Положенні на сайті www.csr-ukraine.org.

Контактна особа конкурсу: Тарас Деркач,  td@csr-ukraine.org, тел. (044) 292-02-48

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/rozpochynayetsya-studentskyj-konkurs-videorobit-z-finansovoyi-gramotnosti/