Академія

Лют 02 2017

Print this Запис

Розпочато реєстрацію слухачів Всеукраїнської біологічної школи вихідного дня для вчителів

Шановні вчителі біології!

Доводимо до Вашого відому, що в ННЦ “Інститут біології та медицини” Київського національного університету імені Тараса Шевченка розпочав реєстрацію учасників Всеукраїнської біологічної школи вихідного дня для вчителів «Від теорії до практики один крок».

У програмі школи інтенсивні практичні курси з зоології безхребетних та етології; зоології хребетних; фізіології і біохімії рослин; ботаніки; цитології, гістології та біології розвитку; мікробіології; а також лекційні курси із загальної та молекулярної генетики і вірусології.

Наша школа – це унікальна можливість набути практичних навичок біолога-експериментатора, які можна застосувати при викладанні біології у школі. Крім того, це можливість суттєво підвищити рівень своєї теоретичної підготовки, ознайомитися із досягненнями й набутками сучасної біології.

Пройти реєстрацію та отримати детальнішу інформацію щодо проведення даного заходу Ви можете на сайті Інституту http://biology.univ.kiev.ua/  у стрічці новин.

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/rozpochato-reyestratsiyu-sluhachiv-vseukrayinskoyi-biologichnoyi-shkoly-vyhidnogo-dnya-dlya-vchyteliv/