Академія

Кві 19 2016

Print this Запис

Результати проведення ІІІ Всеукраїнського дистанційного бізнес-турніру для учнів 8-11 класів «СТРАТЕГІЯ ФІРМИ-2016»

image116 квітня 2016 року в  Міністерстві освіти і науки України відбулося нагородження переможців ІІІ Всеукраїнського бізнес-турніру для учнів 8-11 класів «Стратегія фірми-2016».
У заході взяли участь заступник директора департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Сергій Дятленко, заступник директора Інституту змісту освіти МОН України Марія Богуслав, генеральний директор компанії Інтелектуальних Технологій (КІНТ) Віталій Паздрій, декан факультету економіки та управління Київського національного економічного університету іменні Вадима Гетьмана Олександр Востряков, представники компаній Сoca-Cola, ГО «Поруч», учасники бізнес-турніру та їхні батьки.
У конкурсі взяли участь учні загальноосвітніх навчальних закладів з усіх регіонів України та студенти вищих навчальних закладів коледжів, технікумів, училищ віком від 14 до 18 років. Для участі у турнірі зареєструвалося понад 2500 учасників з усіх регіонів України.
Двадцять фіналістів і переможців турніру визначили за комплексним автоматичним рейтингом симуляції ViAL+. Це ті учні та студенти, які не просто знають, що таке економіка і підприємництво, а показали, що вони можуть будувати власну компанію у віртуальному середовищі бізнес-симуляторів.
Серед фіналістів Всеукраїнського турніру є учні Іванківського районного ліцею Київської області: Олександра Максименко (11 клас) та Ігор Максименко (9 клас) (вчитель економіки – Димарчук Тетяна Вікторівна).
На нагородженні переможців та фіналістів турніру наголошувалося, що в сучасному світі необхідно розвивати навички підприємництва та здобувати знання з економіки, фінансової грамотності, а участь у таких турнірах допоможе навчитися досягати максимального результату й проявити себе у житті.
Також відзначалась, що цей проект направлений на допомогу школярам зорієнтуватися у виборі професії, щоб вони спробували себе в ролі підприємця та економіста.
Фіналісти і переможці турніру отримали призи і заохочення від організаторів і спонсорів, зокрема, від  компанії Сoca-Cola, міжнародної консалтингової компанії KPG, компанії Аскольд, сертифікати на навчання від агентства ІСЕА у Лондонській школі бізнесу та фінансів, в одному з канадських коледжів, а також призи від ГО «Поруч».
Турнір «Стратегія фірми» відбувається втретє. Турнір має на меті відкрити молоді старшого шкільного віку світ економіки й підприємництва на прикладі реалістичної моделі компанії в бізнес-симуляторі ViAL+; сформувати практичні ділові компетентності учасників та допомогти їм у майбутньому професійному самовизначенні. За завданням турніру кожен із учасників отримав віртуальну компанію з певним стартовим капіталом та повний доступ до управління шістьома її відділами: виробничого, маркетингу і збуту, персоналу, фінансів, бухгалтерії, аналітики.  Головним завданням учасника було налагодити виробництво й розвинути своє підприємство настільки, щоб воно стало лідером за прибутками й мало провідні позиції на ринку.

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/rezultaty-provedennya-iii-vseukrayinskogo-dystantsijnogo-biznes-turniru-dlya-uchniv-8-11-klasiv-strategiya-firmy-2016/