Академія

Чер 11 2016

Print this Запис

Проведено практичні заняття із тактики та вогневої підготовки зі слухачами курсів підвищення фахової кваліфікації вчителів захисту Вітчизни

9 червня 2016 року  були проведені заняття із вогневої і тактичної підготовок зі слухачами курсів підвищення фахової кваліфікації вчителів захисту Вітчизни з проблеми «Сучасні підходи до організації військово-патріотичного виховання учнівської молоді». Практичні заняття проходили на Великополовецькому загальновійськовому полігоні військової частини п.п. В 0849 у Сквирському районі під керівництвом офіцера-вихователя кадетських класів Білоцерківської гімназії № 2 Білоцерківської міської ради полковника Кирилюка Сергія Борисовича. Для перевезення педагогів до полігону було надано автобус.

Під час занять педагоги виконали вправу стрільби із автомата Калашнікова і провели тактико-стройове тренування щодо дій солдата в бою в одиночному порядку та у складі бойових груп.

Слухач курсів С.А.Перець (майор запасу) відмітив високий фаховий рівень проведених занять і  відзначив їх актуальність особливо в нелегкі часи, коли школа потрібує докорінних змін у ставленні до викладання предмета «Захист Вітчизни» і військово-патріотичного виховання учнів.

Вчителі захисту Вітчизни висловили слова вдячності адміністрації КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» за належну організацію занять і створену атмосферу справжньої бойової підготовки.

 

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/provedeno-praktychni-zanyattya-iz-taktyky-ta-vognevoyi-pidgotovky-zi-sluhachamy-kursiv-pidvyshhennya-fahovoyi-kvalifikatsiyi-vchyteliv-zahystu-vitchyzny/