Академія

Сер 10 2017

Print this Запис

Про “Методичний порадник: організація та зміст освітнього процесу у 2017/2018 навчальному році”

В КВНЗ КОР “Академія неперервної освіти” триває робота зі структурування та змістового наповнення видання “Методичний порадник: організація та зміст освітнього процесу у 2017/2018 навчальному році“.

Цьогоріч «Методичний порадник» розміщено у структурі Інформаційної системи Академії «Нормативно-правове і навчально-методичне забезпечення освітнього процесу».

Станом на 10.08.2017 зафіксовано понад 125 тисяч користувачів, 502 тисячі переглядів матеріалів інформаційної системи, яка розпочала функціонувати з 01 жовтня 2016 року.

Наразі у «Методичному пораднику» представлено змістове наповнення розділів і рубрик: «Нова українська школа», «Типові навчальні плани», «Громадське  обговорення», «Навчальні кабінети», «Робота з обдарованими учнями», «Професійні конкурси»; «Організація освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах» тощо.

Розділ «Організація та зміст навчально-виховного процесу у школі І ступеня» презентує матеріали:

У розділі «Організація освітньої діяльності в загально­освіт­ніх навчаль­них закладах ІІ-ІІІ ступенів» матеріали згруповано за освітніми галузями і навчальними предметами. Рубрика про кожен предмет презентує:

  • навчальну програму з предмета для 5-9 класів,
  • матеріали про наскрізні змістові лінії «Громадянська відповідальність», «Екологічна безпека та сталий розвиток», «Здоров’я і безпека», «Підприємливість та фінансова грамотність»,
  • методичні рекомендації щодо організації та змісту вивчення предмета в основній і старшій школі,
  • перелік навчальної літератури з української мови, що має відповідний гриф МОН України, для використання у ЗНЗ: 2017/2018 н.р.
  • перелік навчальних програм з предмета, рекомендованих МОН України, для реалізації варіативної складової навчальних планів у 2017/2018 н.р.
  • електронні версії підручників для учнів 7, 8, 9 класів.

Значною мірою здійснено змістове наповнення розділів «Організація навчання дітей з особливими освітніми потребами», «Позашкіль­на освіта та виховання».

Розміщено матеріали рубрик «26-та річниця незалежності України», «Перший урок», «Дослідно-експериментальна робота».

Робота над змістовим наповненням «Методичного порадника» продовжується.

Запрошуємо всіх відвідати Інформаційну систему Академії та «Методичний порадник», переглянути й опрацювати матеріали для роботи у 2017/2018 н.р.

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/pro-pidgotovku-vydannya-metodychnyj-poradnyk-organizatsiya-ta-zmist-osvitnogo-protsesu-u-2017-2018-navchalnomu-rotsi/