Академія

Лис 17 2015

Print this Запис

Президент України Петро Порошенко підписав Указ про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні


До уваги методистів, які координують роботу вчителів англійської мови, голів методичних об’єднань вчителів іноземних мов та вчителів англійської мови Київської області!

Президент України Петро Порошенко підписав Указ №641/2015  від 16 листопада 2015 року «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні».

bigstock-aРекомендуємо розробити та сприяти реалізації відповідних регіональних планів заходів, спрямованих на популяризацію вивчення англійської мови, запровадження вивчення англійської мови як другої іноземної у загальноосвітніх навчальних закладах, у яких вона не вивчається; розширення мережі гуртків з вивчення англійської мови у позашкільних навчальних закладах, а також практики її застосування в роботі з вихованцями, учнями; проведення фахових конкурсів, олімпіад та інших змагань з англійської мови. 

Пропонуємо також активізувати участь загальноосвітніх навчальних закладів Київщини в міжнародних освітніх проектах, зокрема у проекті Європейського Союзу «Е-Twinning Plus», удосконалити підготовку вчителів та волонтерів до проведення літніх мовних таборів тощо.

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/prezydent-ukrayiny-petro-poroshenko-pidpysav-ukaz-641-2015-vid-16-lystopada-2015-roku-pro-ogoloshennya-2016-roku-rokom-anglijskoyi-movy-v-ukrayini/