Академія

Вер 11 2017

Print this Запис

Післядипломна освіта і методична робота в Київській області (2016/2017 навчальний рік)

Вашій увазі пропонується інформаційно-аналітичне щорічне видання Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти», в якому висвітлено та проаналізовано основні тенденції розвитку післядипломної освіти і методичної роботи в Київській області в 2016/2017 навчальному році. Ми намагалися описати конкретні вектори змінювання, зони нового, прогресивного, найбільш продуктивного, того, що може слугувати зразками для наслідування у виборі цілей, форм і методів вашої роботи в контексті реалізації концептуальних засад Нової Української школи.

Запрошуємо вас до роздумів, готові вислухати пропозиції і допомогти у втіленні ініціатив з удосконалення науковопедагогічної та методичної складової освітньої системи Київщини.

Післядипломна освіта і методична робота в Київській області (2016/2017 навчальний рік): інформаційно-аналітичний вісник / за редакцією І.Г. Осадчого. – Біла Церква : КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», 2017. – 40 с.

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/pislyadyplomna-osvita-i-metodychna-robota-v-kyyivskij-oblasti-2016-2017-navchalnyj-rik/