Академія

Сер 31 2016

Print this Запис

Педагогічні працівники ознайомилися з теоретико-методичними засадами педагогічної технології «Росток»

30 серпня 2016 року на базі Тетіївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей» Тетіївської районної ради було проведено науково-практичний семінар на тему: «Підготовка педагогічних працівників до реалізації інноваційної технології «Росток» у навчально-виховному процесі загальноосвітнього навчального закладу».

Під час проведення науково-практичного семінару була організована робота  секції за напрямом: «Початкова школа».

Слухачі мали змогу ознайомитись з перспективами розвитку освіти в системі розвивального та інтегрованого навчання в сучасній школі, теоретико-методичними засадами педагогічної технології «Росток», які висвітлила автор і керівник проекту, професор Тамара Олексіївна Пушкарьова.

Також в роботі семінару взяли участь Олена Олександрівна Раш, методист КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», методисти районного методичного кабінету, які відповідають за впровадження педагогічних інновацій у школі та  30 учителів загальноосвітніх навчальних закладів Тетіївського району.

Всім учасникам семінарів було вручено свідоцтва про успішне закінчення навчання за педагогічною технологією «Росток».

IMG_4704

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/pedagogichni-pratsivnyky-oznajomylysya-z-teoretyko-metodychnymy-zasadamy-pedagogichnoyi-tehnologiyi-rostok/