Академія

Вер 11 2017

Print this Запис

Освітня онлайн платформа VCHY.COM.UA запрошує вчителів початкової та основної школи до співпраці

До уваги керівників освітніх установ!

Шановні колеги, просимо Вас ознайомити вчителів початкової та основної школи з можливостями освітньої платформи Вчи.ком.юа і включити в освітній процес учнів інтерактивні курси платформи Вчи.ком.юа. В даний час кількість школярів, які вивчають математику за допомогою платформи Вчи.ком.юа становить понад 50 тис. з усієї України.

 

Опис інтерактивного курсу Вчи.ком.юа. (https://vchy.com.ua/). Курс складається з інтерактивних завдань до основних розділів програми з математики, розроблених професійними методистами,  відповідно до Державних стандартів освіти. Адаптуючись до кожного учня, система реагує на його дії і, в разі правильного розв’язку, хвалить його та пропонує нове завдання, а в разі допущення помилки задає уточнюючі питання, які допомагають учневі прийти до правильного вирішення.

Система Вчи.ком.юа підлаштовується як під обдаровану дитину, так і під тих, кому потрібно більше часу для засвоєння матеріалу, планомірно підвищує їхній рівень знань. Використання системи дозволяє підвищити мотивацію дитини на основі створення сприятливого емоційного середовища для виконання завдань.

Ресурси Вчи.ком.юа можна використовувати як на уроках для організації індивідуальної та групової форм освітнього процесу, так і вдома.

 Предмети

Зараз на сайті доступний курс з математики для 1-6 класів. Також ведеться активне розроблення курсу «Англійська мова» для початкової школи.

Реєстрація вчителів

Вчителі та вихователі реєструються на сайті Вчи.ком.юа, потім реєструють дітей в особистому кабінеті. Щоб розпочати роботу, необхідно роздрукувати логіни і паролі для всього класу, вони будуть автоматично створені в особистому кабінеті вчителя. Логіни і паролі роздаються учням. Для використання ресурсів сайту Вчи.ком.юа досить мати комп’ютер або планшет з сучасним браузером і доступом до інтернету.

Умови використання

Вчителі можуть використовувати платформу абсолютно безкоштовно. Учням до 16.00 усі можливості Вчи.ком.юа доступні у повному обсязі для занять у школі та вдома, а після 16.00 та у вихідні дні діти можуть вирішити 20 завдань. У разі, якщо вони захочуть займатися без обмежень, батьки зможуть придбати для них доступ до розширеного акаунта.

Більш детальну інформацію можна отримати:

за електронню адресою: info@vchy.com.ua,
за телефоном +380-80-021-07-43
або на сайті: vchy.com.ua.

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/osvitnya-onlajn-platforma-vchy-com-ua-zaproshuye-vchyteliv-pochatkovoyi-ta-osnovnoyi-shkoly-do-spivpratsi/