Академія

Кві 05 2017

Print this Запис

Обласний фестиваль «Інноваційна діяльність закладів освіти Київщини за інтегративно-діяльнісною технологією «Росток»

Відповідно до плану роботи КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» 12 травня 2017 року на базі Боярського навчально-виховного комплексу «Колегіум – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3» Києво-Святошинської райдержадміністрації відбудеться обласний фестиваль «Інноваційна діяльність закладів освіти Київщини за інтегративно-діяльнісною технологією «Росток».

Для участі у фестивалі запрошуються по 2 представники з кожного навчального закладу, в якому впроваджується даний проект.

Захід відбудеться за адресою: м. Боярка, вул. П. Сагайдачного, 62.

Їхати з м. Києва: від ст. метро «Академмістечко» маршрутним таксі №796 до зупинки «Школа №3» у м. Боярка; від ст. метро «Академмістечко» маршрутним таксі №742 до зупинки «Центр творчості «Оберіг» у м. Боярка; від залізничного вокзалу (вул. Песталоцці) маршрутним таксі №368 до зупинки «Школа №3» у м. Боярка; від ст. метро «Святошин», «Житомирська» маршрутним таксі №369 до зупинки «Школа №3» у м. Боярка.

Контактні особи: Михайлова С.Є., тел.(4598)4-19-00; Ткаченко Л.П., тел.0688129816

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/oblasnyj-festyval-innovatsijna-diyalnist-zakladiv-osvity-kyyivshhyny-za-integratyvno-diyalnisnoyu-tehnologiyeyu-rostok/