Академія

Лис 27 2015

Print this Запис

Нова міжнародна програма для загальноосвітніх навчальних закладів «Школа та клас» (School and Classroom Program)

логотип Народ до народу

До уваги керівників закладів освіти!

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України  від 28 жовтня 2015 року №2/2-14-2181-15 про залучення українських загальноосвітніх навчальних закладів до міжнародної програми «Школа та клас» (School and Classroom Program), яка реалізується американською організацією People to People International, просимо поінформувати про програму загальноосвітні навчальні заклади району (міста), з метою сприяння встановленню контактів між вчителями Київщини та інших країн.

Реєстрація для участі у програмі «Школа та клас» здійснюється щорічно у період з липня по жовтень. Заявки, зроблені після вказаного терміну, відкладаються до наступного реєстраційного періоду. Детальна інформація про умови програми знаходиться за посиланням www.ptpi.org .

Контактна особа: Метью Хьюджес, менеджер Глобальних освітніх програм американської організації People to People International, email: matthewhughes@ptpi.org .

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/nova-mizhnarodna-programa-dlya-zagalnoosvitnih-navchalnyh-zakladiv-shkola-ta-klas-school-and-classroom-program/