Академія

Вер 02 2015

Print this Запис

Національний мобільний оператор “Київстар” запрошує школярів до участі у фестивалі скрайбінг-роликів

Прес-реліз

Національний мобільний оператор «Київстар» разом із освітянами та порталом www.mmr.ua запрошує учнів 5-11 класів взяти участь у відкритому фестивалі скрайбінг-роликів під назвою «Покоління мобільного Інтернету». Автори найкращих робіт отримають цінні призи для себе та своїх навчальних закладів від компанії «Київстар».

Якщо ви активні та креативні школярі, добре знаєтеся на новітніх технологіях та швидше за батьків розбираєтеся у гаджетах і додатках, ви маєте шанс вразити «предків» і виграти сучасний смартфон. Для цього потрібно лише визначитися, про що ви хотіли б розповісти менш просунутим дорослим, та створити для них цікаву і яскраву презентацію у форматі скрайбінг-ролика. Ваш ролик має допомогти представникам старшого покоління якнайшвидше та легше збагнути і оцінити переваги мобільних технологій. Також роботи учасників фестивалю мають зацікавити людей різних професій використовувати можливості швидкісного мобільного інтернету, аби професійно зростати, безмежно спілкуватися, пізнавати світ, отримувати міжнародну онлайн-освіту та створювати нові розробки для успіху своєї справи тощо.

Організатори фестивалю «Покоління мобільного інтернету» – компанія «Київстар», Департамент освіти і науки Запорізької ОДА та Запорізький інститут гііслядипломної педагогічної освіти – оберуть по 5 найкращих робіт в номінаціях «Ручний скрайбінг» та «Онлайн-скрайбінг». До визначення абсолютних переможців зможуть долучитися всі охочі, адже 10 роликів-фіналістів будуть опубліковані для відкритого голосування на порталі www.mmr.ua, який виступає медіа-партнером фестивалю. Також ті ролики, які сподобаються найбільше, можна буде запостити на сторінках соціальних мереж.

10 школярів та 10 керівників проектів, чиї роботи потраплять до фіналу фестивалю, отримають сучасні смартфони із підключенням до мережі «Київстар». Також цінними подарунками від компанії «Київстар» будуть нагороджені 2 школи, які представлятимуть учні-переможці, визначені за результатами голосування в кожній з номінацій.

У фестивалі можуть взяти участь учні 5-11 класу будь якого навчального закладу України. Це чудова можливість освоїти новітню презентаційну техніку та навчитися візуалізувати свої думки.

«Наша мета – сприяти підвищенню рівня кваліфікації вчителів у галузі інноваційних педагогічних та інформаційних технологій, – зазначає заступник начальника управління Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації Валентина Хіврич. – Ми намагаємося використовувати в навчально-виховному процесі новинки, які допомагають зробити навчання цікавішим, а значить – ефективнішим. Впевнена, що діти отримають задоволення і від самого творчого захопливого процесу скрайбійгу, і від того, що їм довірено створити позитивний інтернет-контент на важливу сучасну тематику, який стане в нагоді й одноліткам й дорослим».

Роботи на фестиваль приймаються до 20 вересня 2015 року. Детальні умови заходу викладені на освітньому порталі http://zw.dit.zp.ua.

Інформаційна довідка для учасників фестивалю:

«Скрайбінг» – новітня техніка презентації (від англ. «scribe» – накидати ескізи або малюнки). Мова витупаючого ілюструється «нальоту» малюнками фпомастером на білій дошці (або аркуші паперу). В результаті виходить ніби «ефект паралельного проходження», коли ми чуємо та бачимо приблизно одне й те ж, але при цьому графчний ряд фіксується на ключових моментах аудіоряду.

«Ручний скрайбінг» – ролик, у якому голос за кадром розповідає про що-небудь, а рука в кадрі малює зображення, яке ілюструє усну розповідь. У такому скрайбінгу використовуються, як правило, аркуші паперу або презентаційна дошка, кольорові олівці, маркери, фпомастери, пензлі та фарби, або ж елементи аплікації.

«Онлайн-скрайбінг» – презентація створюється за допомогою онлайн-сервіав мережі Інтернет (FtowToon, VideoStribe тa інші).

Довідка про «Київстар»

«Київстар» – український оператор телекомунікацій, надає послуги  зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій. Послугами оператора користується понад 26 млн клієнтів мобільного зв’язку і близько 800 тис. – широкосмугового інтернету.

Акціонери «Київстар» – міжнародна група VimpelCom Ltd. (Нідерланди), володіє телекомунікаціиними активами у країнах СНД, Європи, Азіїт та Африки. Акції VimpelCom Ltd. знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью-Йорк.

Мобільна мережа «Київстар» охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських та річкових узбереж.

Волоконнооптична мережа «Київстар» для швидкісної передачі даних має загальну довжину понад 47 тисяч кілометрів, і ємність зовнішніх каналів понад 600 Гбіт/с. Оператор надає послуги міжнародного роумінгу в 195 країнах на 5 континентах.

«Київстар» понад 17 років працює в Україні, і є найбільшим платником податків, а також одним з найкращих роботодавців і соціально відповідальною компанією.

За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net, www.kvivstar.ua.

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/natsionalnyj-mobilnyj-operator-kyyi/