Академія

Бер 21 2017

Print this Запис

Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2017» та виставка закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном»

 

Запрошуємо старшокласників, студентів і батьків відвідати 6, 7 та 8 квітня 2017 року у  приміщенні  Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» (вул. Хрещатик, 2)  щорічну міжнародну спеціалізовану виставку «Освіта та кар’єра – 2017» та виставку закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном».

Організаторами заходу є  Товариство «Знання» України за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України.

На виставці відвідувачі зможуть:

  • ознайомитись з навчальними закладами та з перших рук отримати інформацію про їх діяльність;
  • довідатись про програми навчання у вітчизняних та закордонних навчальних закладах
  • отримати інформацію про міжнародні стипендії та гранти від міжнародних представництв та фондів;
  • підібрати курси, тренінги та інші програми навчання, необхідні для подальшого кар’єрного росту.

У виставці «Освіта та кордоном» будуть представлені більше 70 вузів з різних  країн світу. Крім індивідуальних консультацій і особистих зустрічей відвідувачі будуть мати можливість прослухати тематичні семінари та презентації, що проведуть представники освітніх концернів, коледжів, підготовчих програм і університетів.

Виставка розрахована на тих людей, які хотіли б навчатися як в Україні, так і за кордоном.

Режим роботи виставки:

6-7 квітня 2017 року  з 11.00 до 18.00

8 квітня 2017 року з 11.00 до 17.00.

Вхід вільний.

Офіційний сайт виставки: http://osvitainfo.com.ua/index.html

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/mizhnarodna-spetsializovana-vystavka-osvita-ta-kar-yera-2017-ta-vystavka-zakordonnyh-navchalnyh-zakladiv-osvita-za-kordonom/