Академія

Вер 07 2015

Print this Запис

Міжнародна культурно-освітня поїздка «Лідерство заради успіху»

Міжнародна культурно-освітня поїздка «Лідерство заради успіху»

У рамках спільної діяльності Всеукраїнської асоціації педагогів «Рівний – рівному» та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» з 24 по 31 жовтня 2015 р. відбудеться міжнародна культурно-освітня поїздка до Словацької Республіки. 

Мета поїздки – впровадження міжнародних програм для підлітків та молоді з питань творчої самореалізації, сприяння інтеграції молоді до європейської спільноти, культурному обміну. У поїздку запрошуються вихованці позашкільних, учні 7-11 класів загальноосвітніх, студенти професійно-технічних, вищих навчальних закладів, педагоги, психологи, керівники навчальних закладів.

У ході поїздки передбачається: проведення тренінгу для молоді «Лідерство заради успіху», спрямованого на формування навичок ефективного спілкування, самопізнання та свідомого ставлення до життєвого вибору, розвиток лідерських якостей та здібностей, вміння працювати в команді; екскурсії у містах: Кошице, Стара Любовня, Левоча, Бардіїв, Кежмарок, Татранська Ломніца, Старий Смоковець, Штребське Плесо (Словаччина), Краків (Польща).

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/mizhnarodna-kulturno-osvitnya-poyizdk/