Академія

Січ 25 2017

Print this Запис

Міністерством освіти і науки України започатковано проведення Всеукраїнського фестивалю-огляду кращого досвіду з організації просвіти батьків вихованців дошкільних навчальних закладів/ навчально-виховних комплексів «Джерело батьківських знань»

Відповідно до плану роботи Міністерства освіти і науки України на 2017  рік з 1 лютого по 31 травня 2017 року проводитиметься Всеукраїнський фестиваль-огляд  кращого досвіду з організації просвіти батьків вихованців дошкільних навчальних закладів/ навчально-виховних комплексів «Джерело батьківських знань». Фестиваль буде організовано з метою активізації просвітницької роботи з батьками у питаннях формування їхньої психолого-педагогічної та юридичної компетенції (лист МОН України від 13.01.2017 №1/9-8).

Запрошуємо педагогів дошкільних навчальних закладів (навчально-виховних комплексів) різних типів і форм власності прийняти участь у фестивалі-огляді.

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/ministerstvom-osvity-i-nauky-ukrayiny-zapochatkovano-provedennya-vseukrayinskogo-festyvalyu-oglyadu-krashhogo-dosvidu-z-organizatsiyi-prosvity-batkiv-vyhovantsiv-doshkilnyh-navchalnyh-zakladiv-navchal/