Академія

Гру 08 2015

Print this Запис

КВНЗ КОР “Академія неперервної освіти” проводить курси для вихователів логопедичних груп

Курси підвищення фахової кваліфікації для вихователів дошкільних навчальних закладів груп компенсуючого типу для дітей із порушеннями мовлення

З 30 листопада 2015 року розпочалися двотижневі курси підвищення фахової кваліфікації для вихователів дошкільних навчальних закладів груп компенсуючого типу для дітей із порушеннями мовлення з проблеми «Формування комунікативних компетентностей у дітей дошкільного віку, які мають порушення мовлення».

Уперше КВНЗ КОР “Академія неперервної освіти” пропонує спеціальне навчання для вихователів логопедичних груп. Довгий час ця категорія педагогічних працівників мала можливість підвищувати свою кваліфікацію тільки за основною спеціальністю без урахування особливостей роботи в умовах логопедичної групи.

Запропоновані курси дають можливість вихователям логопедичних груп удосконалити планування корекційно-розвивальної роботи, створити предметно-розвивальне середовище в групі компенсуючого типу для дітей із мовленнєвими порушеннями, оволодіти новими сучасними техніками розвитку мовлення та пізнавальної сфери дітей дошкільного віку; перейняти провідний досвід роботи колег; наслідувати успішну систему розподілу обов’язків та тісної злагодженої співпраці вихователя та логопеда.

IMG_1276-1 IMG_1298

Заняття із слухачами курсів проводять провідні спеціалісти академії, партнери-науковці з Інституту спеціальної педагогіки НАПН України, досвідчені вихователі груп компенсуючого типу та вчителі-логопеди.

Такі курси передбачені також і у наступному навчальному році. Шановні вихователі логопедичних груп! Скористайтеся можливістю отримати спеціальне навчання для удосконалення професійного розвитку в наступному навчальному році!

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/kvnz-kor-akademiya-neperervnoyi-osvity-provodyt-kursy-dlya-vyhovateliv-logopedychnyh-grup/