Академія

Лис 24 2016

Print this Запис

Круглий стіл для керівників регіональних методичних служб

OLYMPUS DIGITAL CAMERA23 листопада 2016 року у КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» відбувся круглий стіл для керівників регіональних методичних служб.

У роботі заходу було порушено важливі питання з реформування освітньої системи України.

Осадчий І.Г., ректор академії, доктор педагогічних наук, звернувся до учасників круглого столу з вітальним словом і виступив із доповіддю на тему «Нова школа: простір освітніх можливостей».

Питання організації методичної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах області у контексті нової української школи порушила Бобкова О.С., методист відділу методики викладання хімії, біології, екології та основ здоров’я.

Бачинська Є.М., проректор, кандидат педагогічних наук, доцент, звернула увагу на науково-методичний аспект реформування освітньої системи регіону.

У ході круглого столу було проведено інструктивно-методичну нараду з актуальних проблем розвитку освітньої системи Київщини, а саме:
• про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад;
• про науково-методичний супровід діяльності опорних загальноосвітніх навчальних закладів;
• про організацію навчання керівників регіональних методичних служб у 2017 році.

Паливода І.П., завідувач відділу координації методичної роботи, ознайомила учасників засідання із листом Міністерства освіти і науки України від 27.10.2016 № 1/9-570 «Про діяльність районних (міських) методичних кабінетів (центрів), методичних служб ОТГ» а також розповіла про організацію та проведення другого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017».

Про організацію роботи пришкільних мовних таборів у 2017 році зазначила Скрипчук Н.В., завідувач відділу методики викладання іноземних мов.

Стадніченко Г.М., методист відділу координації методичної роботи, виступила із питанням про діяльність обласних професійних об’єднань у 2016/2017 н.р.

Всі необхідні матеріали із зазначених питань було надіслано електронною поштою на адреси методичних кабінетів.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/kruglyj-stil-dlya-kerivnykiv-regionalnyh-metodychnyh-sluzhb/