Академія

Print this Сторінка

Зовнішнє незалежне оцінювання

 

За даними Київського регіонального центру оцінювання якості освіти у Київській області на пробне зовнішнє незалежне оцінювання зареєстровано на сьогодні – 4 107 учасників.

Тож, шановні учні 11-х та 10-х класів, студенти закладів професійно-технічної та вищої освіти, нагадуємо, що реєстрація триватиме до 31 січня 2018 року. Реєструватись необхідно самостійно, скориставшись інформаційною сторінкою «Реєстрація на пробне ЗНО 2018» Київського РЦОЯО.

Ознайомтесь, будь ласка, із Порядком реєстрації учасників пробного ЗНО.

Зареєструватися можна не більше, ніж на 2-а предмети.

Пробне ЗНО відбудеться:

  • 24 березня 2018 року – українська мова і література;
  • 31 березня 2018 року (один з предметів на вибір) – математика, історія України, біологія, географія, хімія, фізика, англійська, французька, німецька та іспанська мови.

Під час пробного ЗНО ви зможете познайомитись із процедурою тестування, різними форматами тестових завдань, скоригувати свій час на виконання тестових завдань й тесту в цілому.

 

 

УВАГА! Реєструватися для проходження пробного тестування та на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання необхідно ОКРЕМО!

 

zno_4

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 31.07.2017 № 1103 «Деякі питання проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти».

Цим документом встановлено, що зовнішнє незалежне оцінювання буде проводитись з таких предметів: українська мова і література, історія України, математика, фізика, хімія, біологія, географія, англійська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова.

Зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, проводитиметься з 22 травня до 14 липня.

Кожен абітурієнт матиме право на складання тестів не більше як із чотирьох предметів.

Звертаємо увагу на те, що предметні тести із англійської, французької, німецької та іспанської мов будуть двох рівнів складності: академічний та профільний. Також вперше, тести включатимуть частину «Розуміння на слух».

Випускникам загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року результати зовнішнього незалежного оцінювання із трьох навчальних предметів зараховуватимуться як оцінки за державну підсумкову атестацію:

  • українська мова і література (українська мова);
  • математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття);
  • один з навчальних предметів за вибором випускника (українська мова і література, історія України, математика, фізика, хімія, біологія, географія, англійська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова).

Посилання на публікацію: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/karta-sajtu-2/zno-ta-monitoryng-yakosti-osvity/zovnishnye-nezalezhne-otsinyuvannya/