Академія

Вер 28 2015

Print this Запис

Інструктивно-методична нарада «Пріоритетні напрями роботи позашкільних навчальних закладів області у 2015/2016 н. р.»

25 вересня 2015 року на базі Будинку дитячої та юнацької творчості м. Борисполя було проведено інструктивно-методичну нараду для директорів позашкільних навчальних закладів Київщини «Пріоритетні напрями роботи позашкільних навчальних закладів області у 2015/2016 н. р.».

На заході були присутні 70 осіб. 

1

У нараді взяли участь:

 • Нестерук Тамара Василівна, директор КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини»;
 • Шевченко Людмила Миколаївна, заступник директора з навчально-методичної роботи КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини»;
 • Минзар Світлана Анатоліївна, завідувач методичного відділу КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини»;
 • Гаврилюк Валерій Юрійович, завідувач відділу позашкільної освіти КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти».

Було розглянуто наступні питання:

 • організація та зміст освітньої діяльності позашкільних навчальних закладів Київщини у 2015/2016 н. р.;
 • регіональні особливості організаційно-масової роботи з дітьми та учнівською молоддю з національно-патріотичного виховання;
 • пріоритети організації та змісту науково-методичної роботи в позашкільних навчальних закладах області;
 • підвищення кваліфікації педагогічних працівників, методичних і управлінських кадрів системи позашкільної освіти на базі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» в 2015/2016 н. р.

В.Ю. Гаврилюк, завідувач відділу позашкільної освіти Академії:

 • висвітлив особливості проведення курсів підвищення фахової кваліфікації за різними формами та технологіями навчання;
 • окреслив основні напрями діяльності обласного опорного закладу освіти з проблеми «Художньо-естетичне виховання творчої особистості засобами позашкільної освіти» в 2015/2016 н. р.;
 • анонсував науково-методичні заходи та професійні конкурси для регіональної системи позашкільної освіти;
 • презентував механізми консультативно-методичної допомоги педагогічним працівникам, методичним службам, управлінським кадрам позашкільних навчальних закладів (систему науково-методичного on-line (SMOL) консультування та віртуальний кабінет позашкільної освіти).

2  3

Учасникам інструктивно-методичної наради рекомендовано:

 

 1. Створити умови для доступності дітей та учнівської молоді Київщини до якісної позашкільної освіти. Забезпечити належні умови для охоплення безоплатною позашкільною освітою дітей з числа внутрішньопереміщених осіб з районів проведення АТО, АР Крим і м. Севастополя, демобілізованих учасників АТО.

КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини»,
директори позашкільних навчальних закладів.
Протягом року

 1. Забезпечити реалізацію у позашкільних навчальних закладах області Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, Заходів з національно-патріотичного виховання дітей і молоді, затверджених наказом МОН України від 16.06.2015 № 641, обласного освітньо-виховного проекту з громадянсько-патріотичного виховання «Моя країна – Україна, Київщина – серце України».

КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»,
КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини»,
директори позашкільних навчальних закладів. Протягом року

 

 1. Забезпечити модернізацію науково-методичної роботи з педагогічними працівниками позашкільних навчальних закладів регіону шляхом запровадження сучасних форм інформаційно-методичного консультування та мережевої взаємодії.

КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»,
КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини»,
директори позашкільних навчальних закладів.
Протягом року

 

 1. Вдосконалити систему підвищення фахової кваліфікації педагогічних працівників, методичних і управлінських кадрів позашкільних навчальних закладів за різними формами й технологіями навчання, що забезпечують їхній професійний розвиток та самоосвітню діяльність.

КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти».
Протягом року

4

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/instruktyvno-metodychna-narada-priorytetni-napryamy-roboty-pozashkilnyh-navchalnyh-zakladiv-oblasti-u-2015-2016-n-r/