Академія

Сер 25 2016

Print this Запис

Інструктивно-методична нарада «Особливості реалізації багатокомпонентного змісту початкової освіти в оновлених навчальних програмах у 2016/2017 н.р.»

25 серпня 2016 року на базі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» відбулася інструктивно-методична нарада «Особливості реалізації багатокомпонентного змісту початкової освіти в оновлених навчальних програмах у 2016/2017 н.р.» для методистів регіональних методичних служб, які координують роботу вчителів початкових класів.

Мета заходу: ефективна організація навчально-виховного процесу в початкових класах загальноосвітніх навчальних закладів області у 2016/2017 навчальному році.

У нараді взяли участь 42 методисти та 8 працівників КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»: Бачинська Євгенія Миколаївна, проректор, кандидат педагогічних наук, доцент; Седеревічене Алла Олексіївна, завідувач відділу початкової освіти;  Ткаченко Аліна Олександрівна, Ткаченко Любов Петрівна, методисти відділу початкової освіти; Дишлева Ірина Миколаївна, доцент кафедри педагогіки і психології дошкільної і початкової освіти, кандидат педагогічних наук; Гудима Володимир Миколайович, методист відділу методики викладання географії, економіки та краєзнавства; Качуровський Віктор Семенович, завідувач відділу методики викладання фізичної культури та захисту Вітчизни.

Під час наради було обговорено такі питання:

  • Основні положення концепції «Нової української школи»;
  • Нормативно-правове забезпечення діяльності початкової школи в 2016/2017 навчальному році;
  • Особливості ключових змін в оновлених навчальних програмах для учнів молодшого шкільного віку;
  • Методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у школі І ступеня;
  • Методичні рекомендації щодо проведення Першого уроку в початкових класах у 2016/2017 навчальному році;
  • Орієнтовні вимоги до контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи в 2016/2017 навчальному році;
  • Організація та проведення конкурсу педагогічної майстерності «Учитель року – 2017» (Номінація «Початкові класи»).

У роботі наради взяла участь Яковенко Любов Василівна, спеціаліст зі зв’язків із громадськістю видавництва «Ранок», яка презентувала навчально-методичну літературу для школи І ступеня, що має гриф МОН України.

 «Велика подяка організаторам інструктивно-методичної наради за актуальність змісту, практичне спрямування, пріоритетні підходи до організації навчально-виховного процесу в початковій школі».

Гніденко В.М., методист методичного кабінету відділу освіти Іванківської райдержадміністрації

 

«Аналіз ключових змін в оновлених навчальних програмах для початкових класів, нормативно-правове забезпечення діяльності початкової школи, методичні рекомендації щодо проведення Першого уроку-2016 та викладання навчальних предметів у школі І ступеня, обговорення критеріїв контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи, які обговорювались у ході інструктивно-методичної наради, стануть головними орієнтирами в діяльності педагога Київщини».

Ванькевич Н.А., методист НМЦ управління освіти Києво-Святошинської райдержадміністрації

 

 

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/instruktyvno-metodychna-narada-osoblyvosti-realizatsiyi-bagatokomponentnogo-zmistu-pochatkovoyi-osvity-v-onovlenyh-navchalnyh-programah-u-2016-2017-n-r/