Академія

↑ Повернутись до Інше

Print this Сторінка

STEM-освіта


Лего конструювання та фізика

Коробівський НВК


Віртуальне середовище для розвитку професійної компетентності вчителів математики

У Національному центрі “Мала академія наук України” створено когнітивну платформу формування єдиного інформаційно-освітнього простору, до якого забезпечується включення довільних інформаційних ресурсів, які мають освітній контент. Технологія створення контенту та формат його представлення не мають ніякого значення. У просторі можуть створюватися різноманітні репозитарії за різними профілями. Знаходження необхідних первинних матеріалів для проведення занять, реалізується одним кліком на основі виделення у навчальної програмі чи матеріалі, що використовується певної словоформи, яка характерізує освітній контент, що шукається. Атрибутами запиту до репзитарних та мережевих ресурсів, файлів та документів може бути довільне слова, прізвище, назва, термін та інше. Тоб-то довільна категорія термінополя користувача може бути атрибутом запиту. Більш того користувач може сформувати сценарій використання цих матеріалів у вигляді скриньки знань, які треба опанувати учням. Демонстрація прикладу застосування вказаної платформи наведена у фільму.

 


Літня сесія «STEM-школа – 2018

Шановні педагоги, запрошуємо Вас взяти участь у роботі літньої сесії «STEM-школа – 2018». Програма ІІІ сесії розрахована на інтенсивне 5-денне очне навчання з 18 по 22 червня 2018 року в місті Києві:
– п’ять днів інтенсивного занурення у STEM-освіту;
– п’ять днів цікавих очних зустрічей зі спікерами – інноваторами у педагогічній та виробничій сферах,
– п’ять днів у колі однодумців, у Києві — історичному, цифровому, сучасному;
– п’ять днів праці 5х5 (п’ять наскрізних ліній х п’ять сесій щодня);
– п’ять днів натхнення, розвитку, відпочинку з друзями.
Реєстрація на платформі проекту “Якість освіти”. Кількість місць: 60 осіб. Учасників для навчання організаційний комітет буде відбирати за мотиваційним есе.

 Детальніше

Х Всеукраїнський STEM-фестиваль – ROBOTICA 2018

Запрошуємо взяти участь в Х Всеукраїнському STEM-фестивалі – ROBOTICA 2018. У програмі фестивалю: Всеукраїнська олімпіада з робототехніки WRO, змагання роботів, виставка-конкурс LEGO-творчості, дитячий архітектурний конкурс та ін.

Детальніше

 

Всеукраїнський командний чемпіонат з Minecraft: Education Edition

Minecraft: Education Edition — це освітня версія популярної гри, яка сприяє креативності, роботі в команді, вирішенню проблем у віртуальному середовищі, де є лише одне обмеження — уява. В рамках підготовки тренерів до першого Всеукраїнського Чемпіонату з Minecraft: Education Edition ми проводимо тренінг.

Детальніше

День дівчат в ІТ

Програма академій Cisco запрошує вчителів разом с учнями на святкування Дня дівчат в ІТ

Події відбудуться в Києві, Тернополі та Запоріжжі. До події в Запоріжжі можна долучитися онлайн.

Детальніше

  Зимова сесія “Web-STEM-школа – 2018” вчителям, директорам

22-28 січня 2018 року проходитиме зимова сесія “Web-STEM-школа – 2018” (наказ ДНУ ІМЗО від 23.11.2017 № 58) з метою ознайомлення педагогічної громадськості з інноваційними освітніми технологіями, створення платформи для спілкування, пошуку і підтримки перспективних наукових ідей щодо розвитку STEM-освіти в Україні.

Детальніше

  STEM-fest-spring
Матеріали Всеукраїнського фестивалю «STEM-весна- 2018»Матеріали папки будуть оновлюватися щотижня.Просимо Вас звернути особливу увагу на актуальний для педагогічних працівників захід «Марафон STEM-уроків», який бажано започаткувати в кожному регіоні з метою обміну досвідом та створення умов реалізації концептуальних засад Нової української школи і розвитку напрямів STEM-освіти.

 

Посилання на публікацію: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/inshe/stem-osvita/