Академія

Лют 14 2016

Print this Запис

«Інноваційний простір КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» – об’єднавча ідея чергового тематичного випуску журналу «Директор школи, ліцею, гімназії»

Oblojka-1_21

Продовжує надходити до навчальних закладів та бібліотек країни черговий випуск Всеукраїнського науково-практичного журналу «Директор школи, ліцею, гімназії» № 6’2015.

Об’єднавчою ідеєю тематичного випуску «Інноваційний простір КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» є Меморандум про співробітництво, який від імені НАПН України підписав президент Академії В.Г.Кремень, та від департаменту освіти і науки Київської ОДА – директор департаменту В.Б.Рогова.

У меморандумі  чітко окреслено шляхи розбудови закладу післядипломної педагогічної освіти як вищого навчального закладу, наукового, методичного та культурно-просвітницького галузевого центру Київської області.

У випуску розміщено 8 наукових статей співробітників КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти».

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/innovatsijnyj-prostir-kvnz-kor-akademiya-neperervnoyi-osvity-ob-yednavcha-ideya-chergovogo-tematychnogo-vypusku-zhurnalu-dyrektor-shkoly-litseyu-gimnaziyi/