Академія

Вер 20 2016

Print this Запис

Інформаційно-дослідний центр «Інтеграція та розвиток» запрошує педагогів-тренерів курсу «Культура добросусідства» взяти участь у навчальному проекті

До уваги педагогів-тренерів курсу «Культура добросусідства»!

melissa

Інформаційно-дослідний центр «Інтеграція та розвиток» (м. Київ) запрошує викладачів курсу «Культура добросусідства» взяти участь у проекті «Через навчальні заклади до громади: миротворча освіта для раннього попередження конфліктів», що спрямований на розвиток взаємодії з батьками дітей.

У навчанні візьмуть участь представники 11 адміністративних одиниць України – Донецької,  Закарпатської, Запорізької, Київської, Луганської, Львівської, Одеської, Харківської, Херсонської, Чернівецької областей і м. Києва. В рамках пілотного проекту на конкурсній основі будуть відібрані 60 педагогів, які зможуть пройти спеціальне навчання для проведення системної роботи з батьками. Тематика роботи: попередження насильницьких конфліктів в школі, родині та громаді, міжкультурна толерантність та недискримінація, розвиток соціальної згуртованості, громадянська освіта дорослих, права людини, громадська участь, розвиток місцевої громади тощо. Проект проводиться за підтримки Міністерства освіти і науки України (наказ № 951 від 05.08.2016 р., додаток 2, п.8, 17) та  програми «МАТРА» Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

З 20 вересня по 10 жовтня 2016 року буде проводитися збір конкурсних заяв педагогів, які зацікавлені взяти участь в 5-ти денному семінарі-тренінгу, що відбудуться в м. Ірпінь Київської області з 15 по 22 листопада 2016 року. Результати конкурсного відбору буде повідомлено до 25 жовтня 2016 року персонально кожному учаснику.

Участь у семінарах є безкоштовною. Організатори заходу сплачують проїзд, харчування та проживання учасників.

Заявка на участь

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/informatsijno-doslidnyj-tsentr-integratsiya-ta-rozvytok-zaproshuye-pedagogiv-treneriv-kursu-kultura-dobrosusidstva-vzyaty-uchast-u-navchalnomu-proekti/