Академія

Жов 30 2015

Print this Запис

ІІІ Всеукраїнський конгрес вчителів предметів духовно-морального спрямування


franko-nimbrini-baner

Міністерство освіти і науки України, Громадська Рада з питань співпраці з церквами та релігійними організаціями при МОН України, Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова, Національний центр “Мала академія наук України” 2 -3 листопада 2015 року проводять III Всеукраїнський конгрес вчителів предметів духовно-морального спрямування.

Мета конгресу: поділитися досвідом, теоретичними та практичними напрацюваннями у сфері викладання,  регулювання,  методичного,  правового  та  фінансового забезпечення  викладання  предметів  духовно-морального  спрямування у дошкільних, середніх та вищих навчальних закладах України.

Відбудеться відкрита лекція «Підґрунтя християнської освіти: італійський досвід» Франко Нембріні (Італія), видатного педагога, філософа освіти, автора низки книг з релігійної педагогіки, директора створеної ним школи «Ла Трачча» в Бергамо (Італія).

У роботі конгресу планується участь представників Міністерства освіти і  науки  України,  Національного  педагогічного  університету  ім.М.П.Драгоманова,  Громадської ради з питань  співпраці з церквами і релігійними організаціями при МОН України, вищих навчальних закладів, представників церков і релігійних організацій, керівників і представників громадських об’єднань вчителів предметів духовно-морального спрямування.

До участі запрошуються всі, хто задіяний у процесі навчання з предметів духовно-морального спрямування у світських загальноосвітніх та релігійних навчальних закладах України.

Для участі у Конгресі слід пройти онлайн-реєстрацію http://goo.gl/DLVWA5 або СМС-реєстацію на номер телефону +380957965749 (ПІП, моб.тел, e-mail).

Якщо у вас виникають питання звертайтесь на e-mail:kotlyarova.t.o@gmail.com або за телефоном +380976294605 (Котлярова Тетяна Олександрівна).

Заявки на учать приймаються: до 30 жовтня 2015 року.

ПОПЕРЕДНЯ ПРОГРАМА ЗАХОДУ 
III ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНГРЕСУ ВЧИТЕЛІВ ПРЕДМЕТІВ ДУХОВНО-МОРАЛЬНОГО СПРЯМУВАННЯ

2 листопада 
За адресою: м.Київ, пр-т Перемоги, 10, Міністерство освіти і науки України

13.00-14.00 – Реєстрація
14.00-16.00 – Відкрита лекція «Підґрунтя християнської освіти: італійський досвід» Франко Нембріні – видатного педагога, філософа освіти, автора низки книг з релігійної педагогіки, організатора і директора школи «Ла Трачча» в Бергамо (Італія).
16.30-18.30 – Воркшоп «Дослідження сакрального тексту у класі (за методикою "Філософія для дітей" Метью Ліпмана)»
16.30-16.45 – Сесія 1. Методика "Філософія  для  дітей?". Загальні положення.
16.45-17.45 – Сесія 2. Практичне заняття з дітьми, членами Національного центру «Мала Академія наук України». Прочитання віршів 1-5, глави 12 Книги Буття Старого Заповіту.
17.45-18.30 Сесія 3. Загальна дискусія.

З листопада
За адресою: м.Київ, вул.Тургенівська, 8/14 Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова

10.30-12.30 – Воркшопи з педагогічних методик викладання релігійних предметів (дисциплін духовно-морального спрямування) у світських та релігійних школах
– Закриття конгресу.

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/iii-vseukrayinskyj-kongres-vchyteliv-predmetiv-duhovno-moralnogo-spryamuvannya/