Академія

Чер 21 2016

Print this Запис

І Конгрес коучів освіти України

14 червня 2016 року в Києві відбувся І КОНГРЕС КОУЧІВ ОСВІТИ УКРАЇНИ «Професійно-особистісний розвиток педагогічного персоналу», де були присутні вчителі, викладачі педагогічних закладів, керівники освітньої галузі, методисти центрів і інститутів педагогічного спрямування, коучі.

Організатор цього дійства – НАТАЛІЯ ЧУПРИНА, засновник Креатив-центру «Простір розвитку особистості», коуч, фасилітатор, тренер, консультант з питань розвитку навчальних закладів і педагогічного персоналу, експерт по роботі з навчальними закладами ГО «Ліга розвитку науки», експерт групи РПР-освіта, член Громадської ради при МОН України, автор проектів «ШКОЛА ОСВІТНЬОГО КОУЧИНГУ», Workshop Edu-Games Ukraine, співорганізатор Форумів “Профорієнтація. Освіта. Майбутнє: Шлях, який обираємо”, методолог альтернативної школи.

Мета конгресу: консолідування спільних зусиль щодо формування вчителя нової формації України і вибудова бачення Концепції професійно-особистісного розвитку педагогічного персоналу з коучинговим підходом.

У першій частині були виступи і майстер-класи коучів:

ВСЕВОЛОДА ЗЕЛЕНІНА  “Коуч-парадигма в сучасній освіті: від дидактики до матетики”;

ОЛЕНИ ТАРАРІНОЇ «Арт-коучинг як динамічна модель формування мотиваційної частини педагогічного свідомості»;

АЛЛИ ЗАДНЄПРОВСЬКОЇ «Сила коучингу».

Друга частина конгресу була присвячена стратегічній сесії «Концепція професійно-особистісного розвитку педагогічного персоналу. Коучинговий підхід», яка проходила під девізом: «Учитель повинен досягати успіху для того, щоб його досягали учні, а учні повинні досягати успіху, щоб його досягло суспільство» (М.Фуллан).

Запам’яталися слова Наталії Чуприни: «Щира вдячність всім вам, таким активним, живим, не байдужим до власного життя і справи, якою займаємось. І перший конгрес коучів освіти України «Професійно-особистісний розвиток педагогічного персоналу» це показав. Саме особистість учителя з її творчим потенціалом є тим ланцюжком, який виведе освіту з кризи і дасть силу. І тільки ми з вами це можемо зробити. Саме на консолідування спільних зусиль щодо формування вчителя нової формації України і спрямована діяльність Конгресу, яка тільки починається. Чи стане дата 14 червня 2016 року  історичною – залежить тільки від нас.

Не бізнес і політики змінять країну, країну змінить учитель, свідомий, відповідальний учитель! Створимо країну, яку шануватиме весь світ, разом!»

Педагоги мали можливість працювати в практичній частині Конгресу і долучитись до робочих груп. Усі матеріали Резолюції Конгресу будуть надані освітянам.

Учасники конгресу отримали презентації спікерів для свого користування і сертифікати.

 

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/i-kongres-kouchiv-osvity-ukrayiny/