Академія

Січ 22 2016

Print this Запис

ХVІ Всеукраїнський конкурс учнівських дослідницьких і творчих робіт «Історія і уроки Голокосту»

Шановні колеги, викладачі історії та суспільних дисциплін навчальних закладів України!

Реалізуючи ідеї, викладені в Декларації Стокгольмського міжнародного форуму по Голокосту, а також Резолюції ООН про встановлення Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту, і вважаючи своїм обов'язком зробити посильний внесок у збереження пам'яті про жертви геноциду, Український центр вивчення історії Голокосту повідомляє про проведення у 2015-2016 навчальному році серед учнів середніх загальноосвітніх закладів України конкурсу дослідницьких та творчих робіт «Історія і уроки Голокосту».

golokost

Пропонуємо обдарованим і небайдужим до суспільних проблем юнакам і дівчатам випробувати свої сили і здібності, взявши участь у конкурсі. В рамках майбутнього конкурсу окрему секцію складатимуть роботи, автори яких розглянуть долю ромів (циган) в окупованій Україні у 1941-44 рр.

Український центр вивчення історії Голокосту оголошує прийом заявок на участь у ХVІ Всеукраїнському конкурсі учнівських дослідницьких і творчих робіт «Історія і уроки Голокосту» ім. І.Б. Медвинського (2015 – 2016 навчальний рік).

Термін подачі заявок до 10 лютого 2016 року!

Положення про Конкурс дивіться на сайті Центру: http://www.holocaust.kiev.ua/news/Poloj_konkursXVI.pdf

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/hvi-vseukrayinskyj-konkurs-uchnivskyh-doslidnytskyh-i-tvorchyh-robit-istoriya-i-uroky-golokostu/