Академія

Жов 22 2015

Print this Запис

Громадська організація “Фундація розвитку інновацій” розпочинає проект дистанційного навчання програмуванню дітей із особливими потребами старшого шкільного віку


За підтримки Міністерства освіти і науки України громадська організація “Фундація розвитку інновацій” розпочинає проект дистанційного навчання програмуванню дітей із особливими потребами старшого шкільного віку.

Метою проекту є виявлення серед дітей із порушеннями опорно-рухового апарату, навчання яких здійснюється за індивідуальною формою навчання, здібних до програмування різного рівня складності, з подальшою підготовкою їх до рівня професійних програмістів.

Просимо організувати інформування про проект дітей із особливими потребами, учнів 7-11 класів.

Фінансування проекту здійснюється за рахунок благодійних коштів та волонтерської діяльності.

Дізнатись більш детально про проект, а також зареєструватись для участі в проекті можна на сайті громадської організації “Фундація розвитку інновацій”: www.idf.ua.

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/gromadska-organizatsiya-fundatsiya-rozvytku-innovatsij-rozpochynaye-proekt-dystantsijnogo-navchannya-programuvannyu-ditej-iz-osoblyvymy-potrebamy-starshogo-shkilnogo-viku/