Академія

Бер 16 2016

Print this Запис

GO GLOBAL планує перетворити пришкільні табори в мовні

В рамках Року англійської мови в Україні Громадська організація GoGlobal разом з Міністерством освіти і науки України, компанією Microsoft та партнерами працює над розробкою нового формату дитячих пришкільних таборів – таборів з поглибленним вивченням англійської мови. Проект отримав назву «GoGlobal camps».

Важливим кроком до реалізації проекту стане створення у партнерстві з корпорацією Microsoft спеціалізованого веб-ресурсу – координаційного інформаційного центру. На сайті міститиметься уся необхідна методична інформація – для усіх бажаючих будуть доступні для завантаження навчальні програми, спеціалізовані роздаткові матеріали, сценарії, плани занять та медіатека з ліцензійними відео та мультиками.

До роботи у таборах «GoGlobal camps» також буде залучено іноземних волонтерів – носіїв мови. Їх основне завдання  ̶  надання допомоги вчителям у проведенні  різноманітних навчальних та розважальних заходів для дітей, ігрових та спортивних активностей. Також Американське посольство в Україні ініціює намір надати волонтерам та вчителям усі необхідні методичні матеріали, плани та провести серію  спеціальних тренінгів.

 

Для реєстрації заповніть анкету за посиланням: https://goo.gl/T6K8s4

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/go-global-planuye-peretvoryty-pryshkilni-tabory-v-movni/