Академія

Кві 14 2016

Print this Запис

Фонд Освіта для Демократії та Лабораторія Громадянської Освіти “Пошук” Товариства Лева запрошує вчителів середніх шкіл та гімназій взяти участь у зустрічі освітян із Польщі та з України

Фонд Освіта для Демократії (Варшава, Польща) та Лабораторія Громадянської Освіти  “ПошукТовариства Лева (Львів, Україна) запрошує вчителів середніх шкіл та гімназій (які працюють з учнями віком 11-16 років) взяти участь у зустрічі освітян із Польщі та з України, що бажають налагодити міжнародну співпрацю шкіл та обмін молоддю.

До участі у «сватці» запрошуємо представників шкіл, які раніше не брали участь у подібній зустрічі і чий навчальний заклад не має партнерської школи у Польщі.

Тренінг-сватка відбуватиметься з 27 по 30 червня 2016 р у Варшаві.

Для налагодження співпраці запрошуються школи Західної та Центральної України: Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської, Волинської, Рівненської, Чернівецької, Закарпатської,  Хмельницької, Вінницької, Кіровоградської, Полтавської, Житомирської, Черкаської, Київської, Чернігівської.

Завдяки «сватці» школи матимуть можливість знайти партнерів у Польщі, спільно з якими зможуть організувати обмін молоддю. Також учителі, що братимуть участь у зустрічі, зможуть вдосконалити свої навики у написанні освітніх проектів.

Під час тренінгу буде можливість розповісти про школу, яку представлятиме учитель, знайти партнерську школу для спільної реалізації проекту, дізнатися більше про систему освіти у Польщі та спробувати спільно з польським партнером написати проект співпраці шкіл та обміну молоддю.

zustrich-svatka

Учасники тренінгу самостійно залагоджують візове питання та самостійно добираються до місця проведення тренінгу. Фонд компенсує витрати учасників на проїзд, а також забезпечує проживання та харчування протягом тренінгу.

До участі в тренінгу запрошуємо по одному представнику від школи. Кількість місць обмежена, зацікавлені в участі вчителі повинні заповнити анкету (що додається) і надіслати на адресу poshuktl@gmail.com. Термін надсилання анкет закінчується  6 травня о 18.00 2016 року.

Про результати відбору буде повідомлено не пізніше 16 травня 2016 року. За додатковою інформацією звертайтесь до Людмили Роман, тел.:0984449183 або 0935243003 чи до Оксани Чабан, тел.: 0974344400 та за електронною адресою poshuktl@gmail.com.

Учасники тренінгу отримують сертифікат, що підтверджуватиме участь у «сватці».

Тренінг організовано в рамках Програми RITA –  «Переміни в регіоні”, що фінансуються Польсько-Американським Фондом Свободи та реалізується Фондом Освіта для Демократії.

 

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/fond-osvita-dlya-demokratiyi-ta-laboratoriya-gromadyanskoyi-osvity-poshuk-tovarystva-leva-zaproshuye-vchyteliv-serednih-shkil-ta-gimnazij-vzyaty-uchast-u-zustrichi-osvityan-iz-polshhi-ta-z-ukrayiny/