Академія

Лют 10 2016

Print this Запис

Двадцять дев’ята міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2016»

14-16 квітня 2016 року у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» (м. Київ, вул. Хрещатик, 2) відбудуться Двадцять дев’ята міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2016» та презентація закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном».

Організовує та проводить захід Товариство «Знання» України за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

На сьогоднішній день виставка є найбільшим заходом в Україні, що присвячений вищій освіті в Україні та за кордоном та надає змогу всім бажаючим отримати інформацію безпосередньо від представників ВНЗ. У виставці «Освіта та кордоном» будуть представлені більше 70 вузів з різних  країн світу.

Метою виставки є презентація вітчизняних і закордонних навчальних закладів, молодіжних програм обміну студентами та учнями, вивчення досвіду співпраці з європейськими країнами у галузі освіти та працевлаштування молоді.

З детальною інформацією можна ознайомитися на сайті: http://www.osvitainfo.com.ua/

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/dvadtsyat-dev-yata-mizhnarodna-spetsializovana-vystavka-osvita-ta-kar-yera-2016/