Академія

Жов 13 2016

Print this Запис

До відома керівників навчальних закладів, педагогічних працівників та школярів!

 

enot_light

Розпочинає свою діяльність освітньо-правовий проект «Університет юних правознавців», який реалізується на юридичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка,

Мета проекту – підвищення рівня правової освіти учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

У межах проекту для учнів 6-8 класів студентами та викладачами юридичного факультету на безкоштовній основі проводяться дванадцять лекцій з основних галузей українського права. Лекційний матеріал подається в інтерактивних формах, що сприяє не тільки засвоєнню учнями правових знань, а й формуванню в учнів умінь, навичок, цінностей, яких потребує демократичне громадянське суспільство.

Школярі забезпечуються робочими зошитами, а також отримують від організаторів студентський квиток та диплом. Протягом навчання школярі мають можливість відвідати музеї університету та ближче познайомитись з університетським життям. У 2015/2016 навчальному році Університет юних правознавців відвідало близько 500 учнів шкіл м. Києва, що свідчить про успішність проекту. Докладніше про організацію та проведення навчальних занять можна ознайомитися на офіційному сайті юридичного факультету за посиланням  http://law.univ.kiev.ua/.

Для обговорення деталей організації та проведення занять на умовах, які будуть відповідати потребам та можливостям навчальних закладів, (наприклад,  2-3 денне перебування дітей у м. Києві з проживанням у готелі університету), керівники закладів освіти можуть звернутись до організаторів програми.

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/do-vidoma-kerivnykiv-navchalnyh-zakladiv-pedagogichnyh-pratsivnykiv-ta-shkolyariv/