Академія

Сер 15 2016

Print this Запис

До уваги вчителів англійської мови! Всеукраїнський конкурс “Proud to be an Oxford Teacher!”

Ви креативний учитель англійської мови та обожнюєте писати есе? Тоді спробуйте себе у ролі майстра слова у всеукраїнському творчому конкурсі від представництва Oxford University Press, який присвячено 20-річчю діяльності представництва в Україні та Року англійської мови – 2016. Розкажіть свою історію та станьте частиною історії Oxford University Press в Україні!

Дата проведення: з 01 серпня 2016 року до 30 листопада 2016 року.

Про конкурс

Підійдіть до написання есе якомога креативніше, текст має бути суб’єктивним вираженням думок та повністю розкривати ідею основного завдання. До конкурсу допускаються есе англійською мовою, які до цього жодного разу не друкувались. Відповідальність за авторські права несуть самі автори. Нагородження переможців відбудеться у грудні 2016 року.

Нагороди

Нагородження найкращих робіт відбудеться у грудні 2016 року.

  • Три автори найкращих есе отримають добірку словників:

1) Oxford Advanced Learner’s Dictionary 9th edition

2) Oxford Collocations Dictionary

3) Oxford Learner’s Thesaurus

  • 10 авторів, роботи яких здобудуть друге місце, отримають нове видання Oxford Advanced Learner’s Dictionary 9th edition.
  • Усі учасники отримають сертифікат участі у конкурсі.

Деталі за посиланням https://elt.oup.com/feature/ua/proud_to_be_an_oxford_teacher/?cc=ua&selLanguage=uk&dm_i=1Q6R,4DMM1,BG9DZJ,G3078,1

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/do-uvagy-vchyteliv-anglijskoyi-movy-vseukrayinskyj-konkurs-proud-to-be-an-oxford-teacher/