Академія

Бер 14 2016

Print this Запис

До уваги керівників загальноосвітніх навчальних закладів області!

Про проведення Всесвітнього тижня грошей (Global Money Week)

Міністерство освіти і науки України спільно з ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» у рамках виконання програми заходів дослідно- експериментальної роботи з впровадження курсу «Фінансова грамотність» (наказ МОН України від 19.07.2012 № 828) пропонує навчальним закладам взяти участь у проекті «Всесвітній тиждень грошей», зареєструвавшись на українському сайті проекту www.moneyweek.com.ua.

В Україні Global Money Week координує Асоціація нової економічної освіти, яка планує відзначити найактивніших учасників проекту книгою «Як організувати дитячий бізнес-табір чи серію тренінгів». Вона допоможе у плануванні та проведенні факультативних, позашкільних занять з основ фінансової грамотності та підприємництва. Для отримання книги необхідно надати інформацію про проведені заняття за відповідним зразком. Шаблон можна завантажити з сайту проекту www.monevweek.com.ua.

Детальніше про особливості проведення Всесвітнього тижня грошей можна дізнатися з анонсу на сайтах МОН та ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»: www.mon.gov.ua та www.imzo.gov.ua.

Просимо підтримати проведення заходів в рамках Global Money Week у навчальних закладах у будь-якому з можливих форматів.

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/do-uvagy-kerivnykiv-zagalnoosvitnih-navchalnyh-zakladiv-oblasti/