Академія

Чер 07 2017

Print this Запис

До уваги керівників регіональних методичних служб, керівників методичних об′єднань та учителів іноземних мов, координаторів літніх мовних таборів

13 червня 2017 року відбудеться дистанційний навчально-методичний вебінар від видавництва  National Geographic Learning та компанії Лінгвіст, офіційного дистриб’ютора видавництва в Україні.

Тема вебінару: «Summer Reading», в ході якого буде розглядатися методика роботи та опрацювання текстів англійською мовою під час занять у літніх мовних таборах.

Початок роботи вебінару о 16:00.

Доповідач: Катерина Шляміна, методист видавництва National Geographic Learning в Україні.
Реєстрація на вебінар за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScPInyzbjWg0jDLH2duD_GYOFgAU7IX3jIDTMlVtvdCHjtfCA/viewform.

По закінченні вебінару учасники отримають на особистий e-mail посилання на контактну форму, після заповнення якої протягом тижня їм буде надіслано електронний сертифікат. Разом із сертифікатом учасники отримають посилання на безкоштовні методичні розробки для роботи із автентичними текстами, спеціально підібрані для вдосконалення навичок читання під час роботи у літніх мовних таборах.

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/do-uvagy-kerivnykiv-regionalnyh-metodychnyh-sluzhb-kerivnykiv-metodychnyh-ob-yednan-ta-uchyteliv-inozemnyh-mov-koordynatoriv-litnih-movnyh-taboriv-2/