Академія

Кві 14 2017

Print this Запис

До уваги керівників навчальних закладів та установ освіти, методистів регіональних методичних служб та педагогічних працівників Київщини!

Повідомляємо, що 24 квітня 2017 року о 12:00 у лекційній залі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» в контексті проблемно-тематичних курсів «Літературознавчий аналіз твору на уроках літератури в старших класах» (розробник Дем’яненко О.О.) відбудеться публічна лекція Ковбасенка Юрія Івановича, українського філолога, завідувача кафедри світової літератури Інституту філології Київського університету ім. Б. Грінченка, кандидата філологічних наук, професора, керівника асоціації вчителів російської мови і літератури (УАПРЯЛ), автора підручників із зарубіжної літератури, розробника тестових завдань з української літератури для ЗНО на тему «Філологічні бренди & педагогічні тренди (інтертекстуальний аналіз на уроках української та зарубіжної літератури)».

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати лекцію, попередньо зареєструвавшись на порталі академії (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfSptzm3I9hpmwgSNGmwTSnHgtkw9n0BB6h0CXdYWlrQSATXQ/viewform?c=0&w=1).

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/do-uvagy-kerivnykiv-navchalnyh-zakladiv-ta-ustanov-osvity-metodystiv-regionalnyh-metodychnyh-sluzhb-ta-pedagogichnyh-pratsivnykiv-kyyivshhyny-5/