Академія

Кві 06 2017

Print this Запис

До 85-річчя утворення Київської області

6 квітня 2017 р. у приміщенні Київської обласної ради та адміністрації відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю «КИЇВЩИНА: ІСТОРІЯ ТА СУЧАСНІСТЬ».

У організації цього заходу активну участь приймав Державний архів Київської області, а тому на нього потрапили лише історики-документалісти, які намагаються відновити історію регіону на основі документальних джерел.

На відкритті конференції виступили голова Державної архівної служби України Баранова Тетяна Іванівна, голова Київської обласної держадміністрації Горган Олександр Любомирович, директор Інституту історії України, доктор історичних наук Смолій Валерій Андрійович, директор Інституту української археографії та джерелознавства Папакін Георгій Володимирович, директор Державного архіву Київської області Каменєва Соф’я Арсеніївна.

Доповідачами конференції були провідні історики з Києва (д. і. н. Чухліб Т. В.) та з Білої Церкви (доктор гуманітарних дисциплін Чернецький Є. А.)

Комунальний навчальний заклад Київської обласної ради «Академія неперервної освіти» представляв кандидат історичних наук, доцент кафедри дошкільної освіти та менеджменту Перерва Володимир Степанович, який ознайомив присутніх із доповіддю «Шкільне меценатство графині Олександри Василівни Браницької на Київщині (ХІХ-поч. ХХ ст.)». Доповідь викликала жвавий інтерес учасників конференції та обговорення як відразу після виступу, так і згодом, у кулуарах.

На заході були представлені керівники обласного відомства культури, які запропонували доповідачеві взяти участь в обласних бібліотечних заходах, присвячених 85-літтю Київської області.

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/do-85-richchya-utvorennya-kyyivskoyi-oblasti/