Академія

Лис 13 2015

Print this Запис

Дев’ятий Всеукраїнський конкурс благодійних проектів «Добро починається з тебе»

Дев’ятий Всеукраїнський конкурс благодійних проектів
«ДОБРО ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ
»

logo

Вітаємо педагогічних працівників і учнів закладів освіти Київщини з Всесвітнім днем доброти, що відзначається 13 листопада, та запрошуємо до участі в  Дев’ятому Всеукраїнському конкурсі благодійних проектів «Добро починається з тебе».

Конкурс проводиться Асоціацією благодійників України спільно з Міжнародним благодійним фондом «Україна 3000» та газетою «Освіта України».

До участі запрошуються учні загальноосвітніх, позашкільних і професійних навчальних закладів, студенти вищих навчальних закладів, члени дитячих і молодіжних громадських організацій та об’єднань.

Мета конкурсу: акумуляція зусиль, вироблення спільного бачення, накопичення досвіду для відродження в Україні благодійництва як норми суспільного життя і соціальної відповідальності; виховання у дітей та молоді потреби й навичок благодійної діяльності; популяризація дитячих і молодіжних благодійних ініціатив, підтримка соціально-активної учнівської та студентської молоді.

Конкурс проводиться у 2-х номінаціях:

  • дитячі колективи загальноосвітніх, професійних і позашкільних навчальних закладів, дитячі громадські організації та об’єднання;
  • молодіжні колективи вищих навчальних закладів, молодіжні громадські організації та об’єднання.

На конкурс приймаються благодійні проекти за трьома тематичними напрямками: соціальні, екологічні, культурологічні.

Умови Всеукраїнського конкурсу благодійних проектів «Добро починається з тебе»

Веб-сайт Всеукраїнського проекту «Добро починається з тебе» http://www.dobri.in.ua/

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/dev-yatyj-vseukrayinskyj-konkurs-blagodijnyh-proektiv-dobro-pochynayetsya-z-tebe/