Академія

Тра 18 2017

Print this Запис

День науки в Україні

У третю суботу травня в Україні відзначається День науки. Свято встановлено на підтримку ініціативи відомих вчених, наукових установ, а також професійних спілок України згідно з Указом Президента України «Про День науки» від 14 лютого 1997 року № 145/97.

Розвиток науки, ефективне використання результатів наукової діяльності, впровадження новітніх технологій – основа економічного зростання держави. Разом з тим, це – основа інтелектуального потенціалу нації, запорука її майбутнього. День науки відзначають співробітники 167 наукових установ, які входять до складу Національної академії наук України. Науковий потенціал України вважається одним з найкращим в Європі. Українські вчені є авторами безлічі винаходів в різних областях науки.

До Дня науки працівниками бібліотеки Академії підготовлено книжкову виставку «Нехай не гасне світ науки», яка експонується в читальній залі. На виставці представлено наукові видання установ Національної академії педагогічних наук України, зокрема: Інституту педагогіки, Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих, Інституту обдарованої дитини, Інституту інформаційних технологій і засобів навчання, Інституту соціальної та політичної психології, Інституту психології імені Г. С. Костюка, Державного вищого навчального закладу «Університет менеджменту освіти», наукові доробки ректора Академії, доктора педагогічних наук Осадчого Івана Григоровича та науково-педагогічних працівників Академії, а також нариси про українських вчених, що зробили вагомий доробок у скарбницю вітчизняних і світових досягнень.

Книжкова виставка допоможе користувачам бібліотеки ефективно використовувати результати наукової діяльності, впроваджувати новітні технології у навчальному процесі та спонукати до нових наукових досліджень.

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/den-nauky-v-ukrayini/