Академія

Чер 08 2016

Print this Запис

Британська Рада проводить розіграш безкоштовних онлайн-курсів англійської «Learn English Pathway»

Розіграш 1500 безкоштовних онлайн-курсів англійської  мови від Британської Ради

У рамках року англійської мови в Україні Британська Рада проводить розіграш безкоштовних онлайн-курсів  англійської  «Learn English Pathway» для рівнів від A1+ до B2. З 1 по 15 червня триватиме реєстрація всіх бажаючих, після якої до кінця місяця буде обрано 1500 переможців. Переможцям буде надіслано лінк на проходження онлайн-тестування для визначення рівня володіння англійською мовою та персональний доступ до курсу.

learn_english_online

«Learn English Pathway» – це серія курсів для дорослих, що використовуються багатьма організаціями, працівники або клієнти яких вивчають англійську мову у форматі онлайн. Британська Рада пропонує 8 курсів «Learn English Pathway» різного рівня складності. Кожен курс розрахований на 30-40 занять і складається з шести розділів, присвячених певній темі. Студенти можуть самостійно складати графік своїх занять. Для проходження одного курсу в стандартному режимі (1,5 години двічі на тиждень) необхідно від 10 до 12 тижнів.  На проходження всіх рівнів курсу знадобиться приблизно 2 роки.

З детальною інформацією про онлайн-курс можна ознайомитися на сайті www.britishcouncil.org.

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/brytanska-rada-provodyt-rozigrash-bezkoshtovnyh-onlajn-kursiv-anglijskoyi-learn-english-pathway/