Академія

Гру 22 2016

Print this Запис

«Академія інноваційного розвитку освіти» проводить навчальний тренінг для освітян України “Скрайбінг як сучасна форма візуалізації навчального матеріалу”

В рамках науково-педагогічного проекту «Академія інноваційного розвитку освіти» (п. 63 Програми спільної діяльності Міністерства освіти і науки України та НАПН України на 2014-2016 роки) проводяться навчальні тренінги з метою підготовки керівних, науково-педагогічних та педагогічних працівників до інноваційної діяльності.

Запрошуємо взяти участь у роботі навчального тренінгу для освітян України Скрайбінг як сучасна форма візуалізації навчального матеріалу, який відбудеться в суботу 24 грудня цього року.

На заході слухачі дізнаються про нову техніку презентації (ефект паралельного проходження), отримають навички перетворення речей на візуальні образи, ознайомляться з різними техніками скрайбінгу та отримають вміння моделювання скрайб-презентації.

На тренінг запрошуються керівники навчальних закладів, вчителі ЗНЗ, методисти та інші науково-педагогічні та педагогічні працівники.

Захід відбудеться 24 грудня 2016 р. з 10.00 до 13.00 за адресою: Інститут педагогіки НАПН України, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 52-Д, каб. № 418 (4 поверх, зал засідань).

Подати заявку на участь в зазначеному тренінгу можна за посиланням: https://goo.gl/forms/RfQucjYnZdageEuj2

З графіком проведення наступних тренінгів та майстер-класів на 2016-2017рр. можна ознайомитись на сайті Академії: http://www.airo.com.ua/grafik-provedennya-treningiv-ta-mayster-klasiv-osvitniy-weekend/

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/akademiya-innovatsijnogo-rozvytku-osvity-provodyt-navchalnyj-trening-dlya-osvityan-ukrayiny-skrajbing-yak-suchasna-forma-vizualizatsiyi-navchalnogo-materialu/